- Монітори БЕЗ ДЕФЕКТІВ на матриці (екрані)
- Іноді можуть бути потертість на корпусі або нозі, сліди використання
- Можемо зробити додаткові фото на запит у вайбер
- Монітор пройшов тестування, всі роз'єми робочі
- На фото один із кількох моніторів із однієї партії, для оцінки зовнішнього стану
Комплект поставки :
Монітор, кабель живлення, документ про покупку – видаткова накладна.
Гарантія:
На справність 3 місяці.
Ви маєте можливість повернути товар з повною компенсацією коштів протягом 14 днів, якщо він вам не підходить.
Доставка:
Послугами транспортної компанії Нова Пошта
Товар відправляємо в день замовлення крім неділі.
Можливі варіанти оплати :
післяплата (оплата на пошті після отримання)
переказ на карту
переказ за реквізитами IBAN
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Діагональ екрану | 24 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Вживані |
| Тип матриці | TN+Film |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 379 мм |
| Глибина | 184 мм |
| Ширина | 569 мм |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | VGA |
| Користувальницькі характеристики | |
| •Prom_мониторы_LED-підсвічування | Так |
| •Ргом_мониторы_Версия USB | 2 |
| •Ргом_мониторы_Вход/Вихід | VGA/DVI/USB |
| •Ргом_мониторы_Диагональ екрану | 24 |
| •Ргом_мониторы_Интерфейс USB Type B | Немає |
| •Ргом_мониторы_Количество роз'ємів USB Type A | 2 |
| •Ргом_мониторы_Разрешение екрану | 1920×1080 |
| •Ргом_мониторы_Сенсорный екран | Немає |
| •Ргом_мониторы_Состояние | Б/У |
| •Ргом_мониторы_Тип | РК-монітор |
| •Ргом_мониторы_Тип матриці | TN |
| •Ргом_мониторы_Формат екрану | 16:9 |
| •Ргом_мониторы_Широкоформатный екран | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴






