- Монітори БЕЗ ДЕФЕКТІВ на матриці (екрані)
- Іноді можуть бути потертість на корпусі або нозі, сліди використання
- Можемо зробити додаткові фото на запит у вайбер
- Монітор пройшов тестування, всі роз'єми робочі
- На фото один із кількох моніторів із однієї партії, для оцінки зовнішнього стану
Комплект поставки :
Монітор, кабель живлення, документ про покупку – видаткова накладна.
Гарантія:
На справність 3 місяці.
Ви маєте можливість повернути товар з повною компенсацією коштів протягом 14 днів, якщо він вам не підходить.
Доставка:
Послугами транспортної компанії Нова Пошта
Товар відправляємо в день замовлення крім неділі.
Можливі варіанти оплати :
післяплата (оплата на пошті після отримання)
переказ на карту
переказ за реквізитами IBAN
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Діагональ екрану | 24 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Вживані |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 7.6 кг |
| Висота | 492 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Ширина | 549 мм |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, VGA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія USB | 2.0/3.0 |
| Гарантія | 3 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 500 ₴











