Вибираючи кулер для процесора, зверніть увагу на сумісність з сокетом вашої материнської плати або купувати універсальні моделі, які підійдуть до різних роз'ємів ЦПУ. На б/в комплектуючі поширюється гарантія протягом одного місяця, зберігайте чек після покупки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1600 об/хв |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Призначення | Для процесору |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 144 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Ширина | 121 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴



