| Вхідна напруга: | 230V / 4A |
| Частота : | 50 Hz |
| +5V: | 18A |
| +3,3V: | 22A |
| +5V&+3,3V комбіновані: | 120W |
| +12V 1: | 21A |
| +12V 2: | 18A |
| +12V 1 & +12V 2 комбіновані: | 360W |
| +12V 3: | N/A |
| +12V 4: | N/A |
| +12V 3 & +12V 4 комбіновані: | N/A |
| P.F.: | >0,9 |
| -12V: | 0,3A / 3,6W |
| +5VSB: | 2,5A / 12,5W |
| Максимальне навантаження: | 450W |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Кількість кулерів | 1 |
| Потужність блоку живлення | 450 Вт |
| Стан | Вживані |
| Стандарт 80 PLUS | простий |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Кількість ATA | 2 шт. |
| Кількість FDD | 1 шт. |
| Кількість SATA | 3 шт. |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 1 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4pin |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 6+2pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| •Ргом_блоки харчування ПК_Мощность блоку живлення | 450 |
| •Ргом_блоки харчування ПК_Состояние | Б/У |
| •Ргом_блоки харчування ПК_Форм-фактор | ATX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴



