У цій збірці є комплектуючі БВ:
- Материнська плата (у відмінному стані, не ремонтувалася, перевірена)
- Блок живлення (робочий, протестований, з оригінальними кабелями)
- Процесор (перевірений у стрес-тесті під навантаженням, постачається разом із оригінальною системою охолодження)
- Оперативна пам'ять (представлена чотирма модулями на 4 гб)
- Відеокарта (обслугована, замінена термопаста)
Товар має мінімальні ознаки використання без видимих косметичних пошкоджень.
Комп'ютер використовувався за умовами лізингу США чи країнах ЄС.
Пройшов повну перевірку технічного стану.
Розкрито для заміни термопасти на GD900, почищено, обслужено.
Системний блок повністю готовий до роботи. Встановлено Windows 10, драйвера та оновлення.
Комплект поставки :
Системний блок, кабель живлення 220в, документ про купівлю - видаткова накладна.
Гарантія:
На справність 12 місяців.
Є можливість повернути товар із повною компенсацією коштів протягом 14 днів, якщо він не підходить.
Доставка:
Послугами транспортної компанії Нова Пошта
Товар відправляємо в день замовлення крім неділі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Країна виробник | Китай |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 3400 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | i7 4770 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GTX 1060 |
| Об`єм відеопам'яті | 3072 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | HDD |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Інтерфейс HDD | Serial ATA |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | 7200 об/хв |
| Підключення і зв'язок | |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 6 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Потужність блоку живлення | 290 Вт |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 395 мм |
| Товщина | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 600 ₴










