Ноутбук HP 15-DW2063ST – це надійний пристрій, який стане чудовим вибором для навчання, роботи чи повсякденних завдань. Оснащений 15,6-дюймовим HD екраном, він забезпечує комфортний перегляд контенту та зручну роботу з документами. Процесор Intel Core i3-1005G1 у поєднанні з 8 ГБ оперативної пам’яті гарантує стабільну продуктивність для багатозадачності, а SSD-накопичувач на 256 ГБ забезпечує швидке завантаження системи та додатків. Це товар, який був у використанні, але пройшов ретельну перевірку якості, є повністю працездатним і готовим до роботи.
Комплект поставки :
Ноутбук, зарядний пристрій, документ про покупку – видаткова накладна.
Гарантія:
На справність 3 місяця.
Є можливість повернути товар із повною компенсацією коштів протягом 14 днів, якщо він не підходить.
Доставка :
Послугами транспортної компанії Нова Пошта
Товар відправляємо в день замовлення, окрім неділі.
Можливі варіанти оплати :
накладений платіж (оплата на пошті після отримання)
переказ на карту
переказ за реквізитами IBAN
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Так |
| Встановлена ОС | Windows 10 Pro |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i3 |
| Частота процесора | 1200 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Core i3-1005G1 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2666МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 64 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Тип матриці | TN LED |
| Сенсорний екран | Ні |
| Мультитач екран | Ні |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.75 кг |
| Довжина | 358 мм |
| Ширина | 242 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 41 Вт/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











