Ноутбук Dell Latitude E7470 — це надійний і продуктивний пристрій для роботи та повсякденних завдань. З діагоналлю екрана 14 дюймів і роздільною здатністю HD він забезпечує чітке зображення, а процесор Intel Core i5-6300U, 16 ГБ оперативної пам’яті DDR4 і SSD-накопичувач на 256 ГБ гарантують швидку роботу та багатозадачність. Цей пристрій пройшов повне обслуговування, протестований і готовий до використання. Завдяки компактним розмірам і легкій вазі, цей ноутбук ідеально підійде для користувачів, яким важливо поєднання портативності та продуктивності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Так |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2400 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | i5-6300U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2133 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 32 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT TN |
| Сенсорний екран | Ні |
| Мультитач екран | Ні |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 520 |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.42 кг |
| Довжина | 232 мм |
| Ширина | 334.9 мм |
| Товщина | 19.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 899 ₴










