Ноутбук Dell Latitude 5590 з екраном 15.6 дюйма та роздільною здатністю HD — це ідеальне рішення для повсякденних завдань. Оснащений потужним процесором Intel Core i5-8250U, який чудово підходить для офісної роботи, перегляду інтернет-сторінок та роботи з мультимедіа. З 8 ГБ оперативної пам’яті DDR4 та SSD-накопичувачем на 256 ГБ ноутбук має високу продуктивність, що дозволяє швидко завантажувати систему та програми. Цей ноутбук стане надійним помічником для будь-якої професійної діяльності.
Ноутбук також оснащений батареєю ємністю 35650 mWh, що дозволяє працювати без підключення до мережі протягом тривалого часу. Ноутбук Dell Latitude 5590 є Б/У, але пройшов повне обслуговування та перевірку, що гарантує стабільну роботу на довгий час.
Збільшити обсяг оперативної пам'яті на 8Gb - 500грн
Збільшити обсяг накопичувача SSD до 512Gb - 500грн
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Встановлена ОС | Windows 10 Pro |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 1600 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | i5 8250U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2666МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 32 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TN LED |
| Сенсорний екран | Ні |
| Мультитач екран | Ні |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 620 |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 376 мм |
| Товщина | 23.25 мм |
- Ціна: 8 899 ₴











