- Клаc Б
- Матриці даного класу можуть мати незначні дефекти (подряпини, потертості, затемнення)
- На корпусі монітора і ніжці допускаються потертості і подряпини.
- Монітори даного ĸлаcca можуть мати наступні недоліки:
- неробочі кнопки
- cĸоли і тріщини на ĸopпycі
- потертості/царапини на матиці які помітні при включеному моніторі
- затемнення на матиці
- Фото для оцінки зовнішнього вигляду монітора відправляємо за запитом.
Комплект поставки :
Монітор, кабель живлення, документ про покупку – видаткова накладна.
Гарантія:
На справність 3 місяці.
Ви маєте можливість повернути товар з повною компенсацією коштів протягом 14 днів,
якщо він вам не підходить.
Доставка:
Послугами транспортної компанії Нова Пошта
Товар відправляємо в день замовлення крім неділі.
Можливі варіанти оплати :
післяплата (оплата на пошті після отримання)
переказ на карту
переказ за реквізитами IBAN
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Діагональ екрану | 23.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | TN+Film |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | VGA |
| Розміри | |
| Ширина | 562 мм |
| Висота | 424 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Вага | 7.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴









