- Товар має мінімальні ознаки використання без зовнішніх косметичних пошкоджень.
- Ноутбук використовувався за умовами лізингу у США чи країнах ЄС
- Пройшов повну перевірку технічного стану
- Розкритий для заміни термопасти на GD900, почищений, обслужений
- Зовнішній стан ноутбука повністю відповідає його фотографіям
- Знос акумулятора та SSD мінімальний
Комплект поставки :
Ноутбук, зарядний пристрій, документ про покупку – видаткова накладна.
Гарантія:
На справність 3 місяця.
Є можливість повернути товар із повною компенсацією коштів протягом 14 днів, якщо він не підходить.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Встановлена ОС | Windows 10 Pro |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i3 |
| Частота процесора | 3400 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | i3-1005G1 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 3200МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 64 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TN LED |
| Сенсорний екран | Ні |
| Мультитач екран | Ні |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.74 кг |
| Довжина | 358 мм |
| Ширина | 242 мм |
| Товщина | 19.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 999 ₴











