- Монітори БЕЗ ДЕФЕКТІВ на матриці (екрані)
- Іноді можуть бути потертість на корпусі або нозі, сліди використання
- Можемо зробити додаткові фото на запит у вайбер
- Монітор пройшов тестування, всі роз'єми робочі
- На фото один із кількох моніторів із однієї партії, для оцінки зовнішнього стану
Комплект поставки :
Монітор, кабель живлення, документ про покупку – видаткова накладна.
Гарантія:
На справність 3 місяці.
Ви маєте можливість повернути товар з повною компенсацією коштів протягом 14 днів,
якщо він вам не підходить.
Доставка:
Послугами транспортної компанії Нова Пошта
Товар відправляємо в день замовлення крім неділі.
Можливі варіанти оплати :
післяплата (оплата на пошті після отримання)
переказ на карту
переказ за реквізитами IBAN
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Вживані |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | VGA, DVI |
| Кількість роз'ємів VGA | 1 |
| Кількість роз'ємів DVI | 1 |
| Розміри | |
| Ширина | 510 мм |
| Висота | 398 мм |
| Глибина | 195 мм |
| Вага | 2.9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 399 ₴









