- Ноутбук використовувався за умовами лізингу у США чи країнах ЄС.
- Пройшов повну перевірку технічного стану.
- Розкритий для заміни термопасти на GD900, почищений, обслужений.
- Зовнішній стан ноутбука повністю відповідає його фотографіям.
Ноутбук, зарядний пристрій, документ про покупку – видаткова накладна.
Гарантія:
На справність 1 місяць.
Є можливість повернути товар із повною компенсацією коштів протягом 14 днів, якщо він не підходить.
Доставка :
Послугами транспортної компанії Нова Пошта
Товар відправляємо в день замовлення, окрім неділі.
Можливі варіанти оплати :
накладений платіж (оплата на пошті після отримання)
переказ на карту
переказ за реквізитами IBAN
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | i5-5200U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3L |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT TN |
| Сенсорний екран | Ні |
| Мультитач екран | Ні |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 5500 |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Тип диска | HDD |
| Інтерфейс HDD | Serial ATA |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | 5400 об/хв |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.14 кг |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 377 мм |
| Товщина | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 999 ₴












