- Товар має мінімальні ознаки використання, без видимих косметичних пошкоджень.
- Ноутбук використовувався за умовами лізинга в США або країнах ЄС
- Пройшов повну перевірку технічного стану
- Скриє для заміни термопасти на GD900, очищений, обслужений
- Зовнішній стан ноутбука повністю відповідає його фотографіям
- Зношення акумулятора та SSD мінімальне або неможливе
Комплект постачання:
Ноутбук, зарядний пристрій, документ про купівлю — витратна накладна.
Гарантія:
На справність 6 місяців.
Можливість повернути товар із повною компенсацією засобів упродовж 14 днів, якщо він не підходить.
Доставка:
Вуслугами транспортної компанії Новая Почта
Товар відправляємо на день замовлення, крім неділя.
Можливі варіанти оплати:
накладений платіж (оплата на пошту після отримання)
переклад на мапу
переклад за реквізитами IBAN
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Ультрабук | Так |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 4100 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L2 | 1 Мб |
| Об'єм кешу L3 | 6 Мб |
| Модель процесора | 8365U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2400 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 64 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | IPS |
| Сенсорний екран | Ні |
| Мультитач екран | Ні |
| Підтримка 3D | Ні |
| Частота оновлення екрану | 75 Гц |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel UHD Graphics 630 |
| Два відеоадаптера | Ні |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 128 GB |
| Тип диска | SSD |
| Два жорстких диска | Так |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Об'єм SSD | 128 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | miniSD, microSD, microSDHC, Compact Flash, Memory Stick, Secure Digital, Secure Digital HC, Secure Digital XC, SmartMedia, xD-Picture Card |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | NVMe, VGA (D-sub), HDMI, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Кількість мегапікселів веб-камери | 5.0 Мп |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Пристрої позиціонування | Touchpad |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 500 ₴











