- Товар має мінімальні ознаки використання без зовнішніх косметичних пошкоджень.
- Ноутбук використовувався за умовами лізингу у США чи країнах ЄС.
- Пройшов повну перевірку технічного стану.
- Розкритий для заміни термопасти на GD900, почищений, обслужений.
- Зовнішній стан ноутбука повністю відповідає його фотографіям.
- Знос акумулятора та SSD мінімальний або відсутній.
Комплект поставки :
Ноутбук, зарядний пристрій, документ про покупку – видаткова накладна.
Гарантія:
На справність 6 місяців.
Є можливість повернути товар із повною компенсацією коштів протягом 14 днів, якщо він не підходить.
Доставка :
Послугами транспортної компанії Нова Пошта
Товар відправляємо в день замовлення, окрім неділі.
Можливі варіанти оплати :
накладений платіж (оплата на пошті після отримання)
переказ на карту
переказ за реквізитами IBAN
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Кількість мегапікселів веб-камери | 5.0 Мп |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Довжина | 252 мм |
| Товщина | 19.95 мм |
| Ширина | 369 мм |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | Мікрофонний вхід, Thunderbolt, HDMI, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | miniSD, microSD, microSDHC, MMC, Compact Flash, Memory Stick, Secure Digital, Secure Digital HC, Secure Digital XC, SmartMedia, xD-Picture Card |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Мультитач екран | Ні |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Металевий корпус |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Пристрої позиціонування | PointStick і Touchpad |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 32 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2133 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | i5-8250U |
| Об'єм кешу L2 | 1 Мб |
| Об'єм кешу L3 | 6 Мб |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 3400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Графічний чіпсет | Intel UHD Graphics 620 |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 000 ₴











