- Товар має мінімальні ознаки використання, без видимих косметичних пошкоджень.
- Комп'ютер використовувався за умовами лізинга в США або країнах ЄС
- Пройшов повну перевірку технічного стану
- Скриє для заміни термопасти на GD900, очищений, обслужений
- Системний блок повністю готовий до роботи з коробки.
- Встановлена ОС Windows 10 , драйвера та оновлення.
- Легко впорається завданнями як: MS Office, інтернет-серфінг, бух.вчить, мультимедіа.
Комплект постачання:
Системний блок кабель живлення 220 в, документ про купівлю — витратна накладна.
Гарантія:
На справність 12 місяців.
Можливість повернути товар із повною компенсацією засобів упродовж 14 днів, якщо він не підходить.
Доставка:
Вуслугами транспортної компанії Новая Почта
Товар відправляємо на день замовлення, крім неділя.
Можливі варіанти оплати:
накладений платіж (оплата на пошту після отримання)
переклад на мапу
переклад за реквізитами IBAN
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Довжина | 425 мм |
| Товщина | 175 мм |
| Ширина | 353 мм |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 530 |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 32 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2133 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | i3 6100 |
| Тип процесора | Core i3 |
| Частота процесора | 3700 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 280 Вт |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Тип диска | SSD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 180 ₴










