Комп'ютер БУ i5 6500, RX 470 4GB, DDR4 16GB, SSD 256GB
14 960 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 7f40fb-1981884716
У цьому збиранні є комплектуючі БУ:
- Материнська плата (у чудовому стані, не ремонтувалася, перевірена)
- Блок живлення (повністю робочий, протестований, з оригінальними кабелями)
- Процесор (перевірений у стрес-тесті під навантаженням, постачається разом з оригінальною системою охолодження)
- Оперативна пам'ять (попередньо поставлена двома модулями по 8 гб)
- Відеокарта (наслужена, замінена термопаста)
Товар має мінімальні ознаки використання, без видимих косметичних пошкоджень.
Комп'ютер використовувався за умовами лізинга в США або країнах ЄС.
Пройшов повну перевірку технічного стану.
Викритий для заміни термопасти на GD900, очищений, обслужений.
Системний блок повністю готовий до роботи.
Встановлена ОС Windows 10 , драйвера та оновлення.
Комплект постачання:
Системний блок кабель живлення 220 в, документ про купівлю — витратна накладна.
Гарантія:
На справність 12 місяців.
Можливість повернути товар із повною компенсацією засобів упродовж 14 днів, якщо він не підходить.
Доставка:
Вуслугами транспортної компанії Новая Почта
Товар відправляємо на день замовлення, крім неділя.
Можливі варіанти оплати:
накладений платіж (оплата на пошту після отримання)
переклад на мапу
переклад за реквізитами IBAN
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Країна виробник | Китай |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Вживані |
| Кількість потоків процесора | 4 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Intel Core i5 |
| Частота процесора | 3200 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | i5 6500 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2133 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 64 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon RX 580 |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Потужність блоку живлення | 520 Вт |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Довжина | 445 мм |
| Ширина | 412 мм |
| Товщина | 185 мм |
- Ціна: 14 960 ₴











