- Товар має мінімальні ознаки використання, без видимих косметичних пошкоджень.
- Ноутбук використовувався за умовами лізинга в США або країнах ЄС.
- Пройшов повну перевірку технічного стану.
- Скриє для заміни термопасти на GD900, очищений, обслужений.
- Зовнішній стан ноутбука повністю відповідає його фотографіям.
- Зношення акумулятора та SSD мінімальне або неможливе.
Комплект постачання:
Ноутбук, зарядний пристрій, документ про купівлю — витратна накладна.
Гарантія:
На справність 6 місяців.
Можливість повернути товар із повною компенсацією засобів упродовж 14 днів, якщо він не підходить.
Доставка:
Вуслугами транспортної компанії Новая Почта
Товар відправляємо на день замовлення, крім неділя.
Можливі варіанти оплати:
накладений платіж (оплата на пошту після отримання)
переклад на мапу
переклад за реквізитами IBAN
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.38 кг |
| Довжина | 259 мм |
| Товщина | 21.9 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon R5 M335 |
| Об`єм відеопам'яті | 4096 GB |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Мультитач екран | Ні |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Інтерфейс HDD | Serial ATA |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | 7200 об/хв |
| Тип диска | HDD |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | i5-6200U |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2300 МГц |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 500 ₴











