У цій збірці є комплектуючі БВ
- Блок живлення (робочий, протестований, з оригінальними кабелями)
- Відеокарта (обслугована, замінена термопаста)
Товар має мінімальні ознаки використання без видимих косметичних пошкоджень.
Комп'ютер використовувався за умовами лізингу США чи країнах ЄС.
Пройшов повну перевірку технічного стану.
Розкрит для заміни термопасти на GD900, почищено, обслужено.
Системний блок повністю готовий до роботи.
Встановлено Windows 10, драйвера та оновлення.
Комплект поставки :
Системний блок, кабель живлення 220в, документ про купівлю - видаткова накладна.
Гарантія:
На справність 12 місяців.
Є можливість повернути товар із повною компенсацією коштів протягом 14 днів, якщо він не підходить.
Доставка:
Послугами транспортної компанії Нова Пошта
Товар відправляємо в день замовлення крім неділі.
Можливі варіанти оплати :
накладений платіж (оплата на пошті після отримання)
переказ на карту
переказ за реквізитами IBAN
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sharkoon |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Довжина | 465 мм |
| Товщина | 220 мм |
| Ширина | 452 мм |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | RX 5700 |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 3200 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Ryzen 7 5700G |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Частота процесора | 3800 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Типорозмір | Full-Tower |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
- Ціна: 31 950 ₴









