- Товар має мінімальні ознаки використання без видимих косметичних пошкоджень.
- Ноутбук використовувався за умовами лізингу у США чи країнах ЄС
- Пройшов повну перевірку технічного стану
- Розкрито для заміни термопасти на GD900, почищено, обслуговано
- Зовнішній стан ноутбука повністю відповідає його фотографіям
- Знос акумулятора та SSD мінімальний або відсутній
Комплект поставки :
Ноутбук, зарядний пристрій, документ про покупку – видаткова накладна.
Гарантія:
На справність 6 місяців.
Є можливість повернути товар із повною компенсацією коштів протягом 14 днів, якщо він не підходить.
Доставка:
Послугами транспортної компанії Нова Пошта
Товар відправляємо в день замовлення крім неділі.
Можливі варіанти оплати :
післяплата (оплата на пошті після отримання)
переказ на карту
переказ за реквізитами IBAN
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.76 кг |
| Довжина | 231.1 мм |
| Товщина | 23.2 мм |
| Ширина | 334.9 мм |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon R7 M360 |
| Об`єм відеопам'яті | 2048 GB |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип відеопам'яті | LPDDR3 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Мультитач екран | Ні |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | i7-6600U |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2600 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 128 GB |
| Тип диска | SSD |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 200 ₴










