У цьому збиранні є комплектуючі БВ:
- Материнська плата (у чудовому стані, не ремонтувалася, перевірена)
- Блок живлення (повністю робочий, протестований, з оригінальними кабелями)
- Процесор (перевірений у стрес-тесті під навантаженням, постачається разом з оригінальною системою охолодження)
- Оперативна пам'ять (попередньо поставлена чотирма модулями на 4 гб)
- Відеокарта (наслужена, замінена термопаста)
Товар має мінімальні ознаки використання, без видимих косметичних пошкоджень.
Комп'ютер використовувався за умовами лізинга в США або країнах ЄС.
Пройшов повну перевірку технічного стану.
Викритий для заміни термопасти на GD900, очищений, обслужений.
Системний блок повністю готовий до роботи. Встановлена ОС Windows 10 , драйвера та оновлення.
Комплект постачання:
Системний блок кабель живлення 220 в, документ про купівлю — витратна накладна.
Гарантія:
На справність 12 місяців.
Можливість повернути товар із повною компенсацією засобів упродовж 14 днів, якщо він не підходить.
Доставка:
Вуслугами транспортної компанії Новая Почта
Товар відправляємо на день замовлення, крім неділя.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Довжина | 353 мм |
| Товщина | 175 мм |
| Ширина | 425 мм |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon RX 470 |
| Об`єм відеопам'яті | 4096 MB |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2133 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | i5 6500 |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 3200 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 290 Вт |
| Типорозмір | Mini (Micro)-Tower |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 500 GB |
| Тип диска | SSD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 500 ₴







