У цьому збиранні є комплектуючі БУ:
- Материнська плата (у чудовому стані, не ремонтувалася, перевірена)
- Блок живлення (повністю робочий, протестований, з оригінальними кабелями)
- Процесор (перевірений у стрес-тесті під навантаженням, постачається разом з оригінальною системою охолодження)
- Оперативна пам'ять (попередньо поставлена чотирма модулями на 4 гб)
- Відеокарта (наслужена, замінена термопаста)
Товар має мінімальні ознаки використання, без видимих косметичних пошкоджень.
Комп'ютер використовувався за умовами лізинга в США або країнах ЄС.
Пройшов повну перевірку технічного стану.
Викритий для заміни термопасти на GD900, очищений, обслужений.
Системний блок повністю готовий до роботи. Встановлена ОС Windows 10 , драйвера та оновлення.
Комплект постачання:
Системний блок кабель живлення 220 в, документ про купівлю — витратна накладна.
Гарантія:
На справність 12 місяців.
Можливість повернути товар із повною компенсацією засобів упродовж 14 днів, якщо він не підходить.
Доставка:
Вуслугами транспортної компанії Новая Почта
Товар відправляємо на день замовлення, крім неділя.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Країна виробник | Китай |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 3400 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | i7 4770 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon RX 470 |
| Об`єм відеопам'яті | 4096 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | HDD |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Інтерфейс HDD | Serial ATA |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | 7200 об/хв |
| Підключення і зв'язок | |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 6 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Потужність блоку живлення | 290 Вт |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Довжина | 419 мм |
| Ширина | 395 мм |
| Товщина | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 800 ₴










