- Товар має мінімальні ознаки використання без видимих косметичних пошкоджень.
- Блоки живлення приїхали з Європи
- Пройшли повну перевірку технічного стану
- Зовнішній стан блока живлення може відрізнятись від фотографій
Комплект поставки :
Блок живлення, документ про покупку – видаткова накладна.
Гарантія:
На справність 3 місяці.
Ви маєте можливість повернути товар з повною компенсацією коштів протягом 14 днів, якщо він вам не підходить.
Доставка:
Послугами транспортної компанії Нова Пошта
Товар відправляємо в день замовлення крім неділі.
Можливі варіанти оплати :
післяплати (оплата на пошті після отримання)
переклад на карту
переклад з реквізитів IBAN
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Seasonic |
| Країна виробник | Китай |
| Вид роз'ємів | FDD, SATA |
| Кількість кулерів | 1 |
| Потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Стан | Вживані |
| Стандарт 80 PLUS | Gold |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC (Power Factor Correction) | активна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 86 мм |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Роз'єми | |
| Кількість FDD | 2 шт. |
| Кількість SATA | 8 шт. |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4pin |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴





