Комп'ютерні Блоки живлення ATX Потужність 450W різних виробників та моделей.
Клас А - визначає блоки живлення брендів, що зарекомендували себе як виробників якісного обладнання, такі як FSP, Chieftec, Thermaltake, Seasonic та ін.
Кількість MOLEX м SATA роз'ємів, залежно від моделі, може відрізнятися.
Блоки живлення проходять передпродажну перевірку та перебувають у робочому стані.
Надається гарантія та час на перевірку.
Загальні характеристики:
- Потужність: 450 Вт
- Форм-фактор: ATX
- Разієм мат плати: 24pin або (20+4)pin
- Роз'єм живлення процесора: 4pin
- Виробники: Різні
- Стан: Б/В
Увага! Зовнішній вигляд товар може відрізнятися від представленого на сайті.
Комплект поставки :
Блок живлення, документ про покупку – видаткова накладна.
Гарантія:
На справність 3 місяці.
Ви маєте можливість повернути товар з повною компенсацією коштів протягом 14 днів, якщо він вам не підходить.
Доставка:
Послугами транспортної компанії Нова Пошта
Товар відправляємо в день замовлення крім неділі.
Можливі варіанти оплати :
післяплати (оплата на пошті після отримання)
переклад на карту
переклад з реквізитів IBAN
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FSP Group |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність блоку живлення | 450 Вт |
| Функція PFC (Power Factor Correction) | пасивна |
| Кількість кулерів | 1 |
| Особливості | Захист від перевантаження, Захист від короткого замикання |
| Стан | Вживані |
| Вид роз'ємів | FDD, SATA |
| Роз'єми | |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 24pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4pin |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 1 |
| Кількість FDD | 1 шт. |
| Кількість SATA | 2 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 86 мм |
| Гарантійний термін | 3 міс |
- Ціна: 599 ₴





