Клаc Б
Матриці даного класу можуть мати незначні дефекти (подряпини, потертості, затемнення)
На корпусі монітора і ніжці допускаються потертості і подряпини.
Монітори даного ĸлаcca можуть мати наступні недоліки:
- неробочі кнопки
- cĸоли і тріщини на ĸopпycі
- потертості/царапини на матиці які помітні при включеному моніторі
- затемнення на матиці
Фото для оцінки зовнішнього вигляду монітора відправляємо за запитом.
Комплект поставки :
Монітор, кабель живлення, документ про покупку – видаткова накладна.
Гарантія:
На справність 3 місяці.
Ви маєте можливість повернути товар з повною компенсацією коштів протягом 14 днів, якщо він вам не підходить.
Доставка:
Послугами транспортної компанії Нова Пошта
Товар відправляємо в день замовлення крім неділі.
Можливі варіанти оплати :
післяплата (оплата на пошті після отримання)
переказ на карту
переказ за реквізитами IBAN
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Діагональ екрану | 24 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Вживані |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Сірий |
| Розміри | |
| Вага | 7.8 кг |
| Висота | 499 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Ширина | 565 мм |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | VGA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 500 ₴












