- Товар має мінімальні ознаки використання без видимих косметичних пошкоджень.
- Ноутбук використовувався за умовами лізингу у США чи країнах ЄС
- Пройшов повну перевірку технічного стану
- Розкрито для заміни термопасти на GD900, почищено, обслуговано
- Зовнішній стан ноутбука повністю відповідає його фотографіям
- Знос акумулятора та SSD мінімальний або відсутній
Комплект поставки :
Ноутбук, зарядний пристрій, документ про покупку – видаткова накладна.
Гарантія:
На справність 6 місяців.
Є можливість повернути товар із повною компенсацією коштів протягом 14 днів, якщо він не підходить.
Доставка:
Послугами транспортної компанії Нова Пошта
Товар відправляємо в день замовлення крім неділі.
Можливі варіанти оплати :
післяплата (оплата на пошті після отримання)
переказ на карту
переказ за реквізитами IBAN
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.81 кг |
| Довжина | 231.15 мм |
| Товщина | 22.85 мм |
| Ширина | 334.9 мм |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 5500 |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Мультитач екран | Ні |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | TFT TN |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | i5-5300U |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2300 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 500 ₴










