



Монітор 23" Samsung S23C650 (FHD/PLS/VGA/DP/HDMI) class A БВ
2 699 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 7f40fb-1717673118
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Монітори БЕЗ ДЕФЕКТІВ на матриці (екрані)
- Іноді можуть бути потертість на корпусі або нозі, сліди використання
- Можемо зробити додаткові фото на запит у вайбер
- Монітор пройшов тестування, всі роз'єми робочі
- На фото один із кількох моніторів із однієї партії, для оцінки зовнішнього стану
Комплект поставки :
Монітор, кабель живлення, документ про покупку – видаткова накладна.
Гарантія:
На справність 3 місяці.
Ви маєте можливість повернути товар з повною компенсацією коштів протягом 14 днів,
якщо він вам не підходить.
Доставка:
Послугами транспортної компанії Нова Пошта
Товар відправляємо в день замовлення крім неділі.
Можливі варіанти оплати :
післяплата (оплата на пошті після отримання)
переказ на карту
переказ за реквізитами IBAN
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Діагональ екрану | 23 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Вживані |
| Тип матриці | PLS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 5.45 кг |
| Висота | 480 мм |
| Глибина | 224 мм |
| Ширина | 543 мм |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | VGA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 699 ₴



