- Товар новий
Комплект поставки :
Миша, документ про купівлю - видаткова накладна.
Гарантія:
На справність 3 місяці.
Є можливість повернути товар із повною компенсацією коштів протягом 14 днів, якщо він не підходить.
Доставка:
Послугами транспортної компанії Нова Пошта
Товар відправляємо в день замовлення крім неділі.
Можливі варіанти оплати :
післяплати (оплата на пошті після отримання)
переклад на карту
переклад з реквізитів IBAN
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 120 г |
| Висота | 37 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 180 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 62 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 3 |
| Конструкція миші | Класична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴





