- Товар має мінімальні ознаки використання без зовнішніх косметичних пошкоджень.
- Ноутбук використовувався за умовами лізингу у США чи країнах ЄС.
- Пройшов повну перевірку технічного стану.
- Розкритий для заміни термопасти на GD900, почищений, обслужений.
- Зовнішній стан ноутбука повністю відповідає його фотографіям.
- Знос акумулятора та SSD мінімальний або відсутній.
Комплект поставки :
Ноутбук, зарядний пристрій, документ про покупку – видаткова накладна.
Гарантія:
На справність 6 місяців.
Є можливість повернути товар із повною компенсацією коштів протягом 14 днів, якщо він не підходить.
Доставка :
Послугами транспортної компанії Нова Пошта
Товар відправляємо в день замовлення, окрім неділі.
Можливі варіанти оплати :
накладений платіж (оплата на пошті після отримання)
переказ на карту
переказ за реквізитами IBAN
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Так |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.12 кг |
| Довжина | 210.5 мм |
| Товщина | 14.32 мм |
| Ширина | 304.8 мм |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 515 |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13.3 дюйм |
| Мультитач екран | Так |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Роздільна здатність екрану | 3200x1800 |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | M5-6Y57 |
| Тип процесора | Core M |
| Частота процесора | 1100 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 128 GB |
| Тип диска | SSD |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 700 ₴










