Комп'ютер БВ HP 600 G1 Core i3 4130, 16GB DDR3, HDD 1TB
4 840 ₴
- В наявності 10 од.
- Код: 7f40fb-1675265665
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Товар має найменші ознаки застосування без видимих косметичних пошкоджень.
- Комп'ютер використовувався за умов лізінга в Сполучених Штатах або країнах ЄС
- Пройшов повну перевірку технічного стану
- Сховано для заміни термопасти на GD900, очищений, обслужений
- Системний блок повністю готовий до роботи з коробки.
- Встановлено ОС Windows 10 , драйвер і оновлення.
- Легко впорається завданнями як: MS Office, інтернет серфінг, бухту.раховувати, мультимедіа.
Комплект поставки :
Системний блок , кабель живлення 220в, документ про купівлю - видаткова накладна.
Гарантія :
На справність 12 місяців.
Є можливість повернути товар з повною компенсацією коштів протягом 14 днів, якщо він не підходить.
Доставка :
Послугами транспортної компанії Нова Пошта
Товар відправляємо в день замовлення, окрім неділі.
Можливі варіанти оплати :
накладений платіж (оплата на пошті після отримання)
переказ на карту
переказ за реквізитами IBAN
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.6 кг |
| Довжина | 379 мм |
| Товщина | 100 мм |
| Ширина | 338 мм |
| Пристрої зберігання даних | |
| Інтерфейс HDD | Serial ATA |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | 7200 об/хв |
| Тип диска | HDD |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | i3 4130 |
| Тип процесора | Core i3 |
| Частота процесора | 3400 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 240 Вт |
| Типорозмір | Desktop |
| Колір | Чорний |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 4400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 840 ₴










