Комп'ютер БВ Fujitsu D756 Pentium G4400, 8GB DDR4, HDD 500GB
3 410 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: 7f40fb-1664346679
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Товар має мінімальні ознаки використання, без видимих косметичних пошкоджень.
- Комп'ютер використовувався за умовами лізингу в США або країнах ЄС
- Пройшов повну перевірку технічного стану
- Розкритий для заміни термопасти на GD900, почищений, обслужений
- Системний блок повністю готовий до роботи з коробки.
- Встановлена ОС Windows 10 , драйвера і оновлення.
- Легко впорається задачами як : MS Office , інтернет серфінг , бух.облік , мультимедіа.
Комплект поставки :
Системний блок , кабель живлення 220в, документ про купівлю - видаткова накладна.
Гарантія :
На справність 12 місяців.
Є можливість повернути товар з повною компенсацією коштів протягом 14 днів, якщо він не підходить.
Доставка :
Послугами транспортної компанії Нова Пошта
Товар відправляємо в день замовлення, окрім неділі.
Можливі варіанти оплати :
накладений платіж (оплата на пошті після отримання)
переказ на карту
переказ за реквізитами IBAN
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Довжина | 338 мм |
| Товщина | 89 мм |
| Ширина | 332 мм |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 510 |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Пристрої зберігання даних | |
| Інтерфейс HDD | Serial ATA |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | 7200 об/хв |
| Тип диска | HDD |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2133 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Pentium G4400 |
| Тип процесора | Pentium |
| Частота процесора | 3300 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 280 Вт |
| Типорозмір | Desktop |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 410 ₴










