Комп'ютер БВ Fujitsu P720 i7 4770, 16GB DDR3, HDD 500GB
5 500 ₴
- В наявності 9 од.
- Код: 7f40fb-1663209342
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Товар має мінімальні ознаки використання без видимих косметичних пошкоджень.
- Комп'ютер використовувався за умовами лізингу у США чи країнах ЄС
- Пройшов повну перевірку технічного стану
- Розкрито для заміни термопасти на GD900, почищено, обслуговано
- Системний блок повністю готовий до роботи з коробки.
- Встановлено Windows 10, драйвера та оновлення.
- Легко впорається завданнями як: MS Office, інтернет серфінг, бух.облік, мультимедіа.
Комплект поставки :
Системний блок , кабель живлення 220в, документ про купівлю - видаткова накладна.
Гарантія :
На справність 12 місяців.
Є можливість повернути товар з повною компенсацією коштів протягом 14 днів, якщо він не підходить.
Доставка :
Послугами транспортної компанії Нова Пошта
Товар відправляємо в день замовлення, окрім неділі.
Можливі варіанти оплати :
накладений платіж (оплата на пошті після отримання)
переказ на карту
переказ за реквізитами IBAN
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Довжина | 419 мм |
| Товщина | 175 мм |
| Ширина | 395 мм |
| Пристрої зберігання даних | |
| Інтерфейс HDD | Serial ATA |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | 7200 об/хв |
| Тип диска | HDD |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | i7 4770 |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 3400 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 280 Вт |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Колір | Чорний |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 4600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 500 ₴










