У цій збірці є комплектуючі БВ:
- Материнська плата (у відмінному стані, не ремонтувалася, перевірена)
- Блок живлення (робочий, протестований, з оригінальними кабелями)
- Процесор (перевірений у стрес-тесті під навантаженням, постачається разом із оригінальною системою охолодження)
- Оперативна пам'ять (представлена чотирма модулями на 4 гб)
- Відеокарта (обслугована, замінена термопаста)
Товар має мінімальні ознаки використання без видимих косметичних пошкоджень.
Комп'ютер використовувався за умовами лізингу США чи країнах ЄС.
Пройшов повну перевірку технічного стану.
Розкрит для заміни термопасти на GD900, почищено, обслужено.
Системний блок повністю готовий до роботи. Встановлено Windows 10, драйвера та оновлення.
Комплект поставки :
Системний блок, кабель живлення 220в, документ про купівлю - видаткова накладна.
Гарантія:
На справність 12 місяців.
Є можливість повернути товар із повною компенсацією коштів протягом 14 днів, якщо він не підходить.
Доставка:
Послугами транспортної компанії Нова Пошта
Товар відправляємо в день замовлення крім неділі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Довжина | 437 мм |
| Товщина | 215 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon RX 580 |
| Об`єм відеопам'яті | 4096 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | E3 1240 v3 |
| Тип процесора | Xeon |
| Частота процесора | 3400 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 620 Вт |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Тип диска | SSD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 250 ₴










