Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність блоку живлення | 700 Вт |
| Стандарт 80 PLUS | Gold |
| Функція PFC (Power Factor Correction) | активна |
| Кількість кулерів | 1 |
| Особливості | Захист від перевантаження, Захист від короткого замикання, Кнопка вимикання на блоці живлення, Захист від перенапруги |
| Стан | Вживані |
| Вид роз'ємів | SATA |
| Вихідний струм +12V (A) | 54 |
| Вихідний струм +3.3 V (A) | 22 |
| Вихідний струм +5V (A) | 22 |
| Роз'єми | |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4+4pin |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 6+2pin |
| Кількість ATA | 0 шт. |
| Кількість FDD | 0 шт. |
| Кількість SATA | 6 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 87 мм |
| Гарантійний термін | 3 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴





