У цьому збиранні є комплектуючі БУ:
Відеокарта (у чудовому стані, не ремонтувалася, обслужена, замінена термопаста)
Блок живлення (повністю робочий, протестований, з оригінальними кабелями)
Інші комплектуючі нові.
- Товар має мінімальні ознаки використання, без видимих косметичних пошкоджень.
- Комп'ютер зібраний з якісних комплектуючих, які пройшли перевірку і тестування.
- Грамотно підібрані компоненти забезпечують не тільки високий FPS в іграх, а також і комфортні, безшумне використання комп'ютера 24/7.
- Ігровий AMD Ryzen 7 з частотою 4.3GHz повністю розкриває потенціал видеокарты от AMD Radeon RX 580 4GB.
- SSD накопичувач забезпечує швидкодію програм і операційної системи.
- Продумане охолодження не дасть перегрітися системі навіть у найяскравіших боях.
- Легко впорається з іграми, як-от: Counter Strike , DOTA 2 , WoT , GTA 5 , Minecraft , Fortnite.
- Системний блок повністю готовий до роботи з коробки. Встановлена ОС Windows 10, драйвера та оновлення.
Системний блок перед відправленням тестується під навантаженням, за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення. Ви отримуєте вбудований комп'ютер — досить під'єднати монітор, клавіатуру та мишу.
Комплект постачання:
Системний блок, кабель живлення 220 в, документ про купівлю — витратна накладна.
Гарантія:
На справність 12 місяців. Розширюється на всі комплектуючі в складанні.
Ви маєте можливість повернути товар із повною компенсацією засобів упродовж 14 днів, якщо він вам не підходить.
Доставка:
Вуслугами транспортної компанії Новая Почта (накладна плата)
Товар відправляємо на день замовлення, крім неділя.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Довжина | 440 мм |
| Товщина | 210 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 4 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 4 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon RX 580 |
| Об`єм відеопам'яті | 4096 MB |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2800 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Ryzen 7 2700X |
| Частота процесора | 3700 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 620 Вт |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм кешу L3 | 16 |
| Тип процесора | Ryzen 7 |
| Чіпсет | B450 |
- Ціна: 29 350 ₴










