У цій збірці є комплектуючі БУ:
- Блок живлення (повністю робочий, протестований, з оригінальними кабелями)
- Відеокарта (відслужжена, замінена термопаста)
Товар має найменші ознаки застосування без видимих косметичних пошкоджень.
Комп'ютер використовувався за умов лізінга в Сполучених Штатах або країнах ЄС.
Пройшов повну перевірку технічного стану.
Сховано для заміни термопасти на GD900, очищений, обслужений.
Системний блок повністю готовий до роботи. Встановлено ОС Windows 10 , драйвер і оновлення.
Комплект поставки:
Системний блок, Кабель живлення 220, документ про купівлю - витратна накладна.
Гарантія:
Виправдання 12 місяців.
Є можливість повернути товар з повною компенсацією коштів протягом 14 днів, якщо він не підходить.
Доставка:
Служителями транспортної компанії Новая Почта
Товар висилаємо у день замовлена крім неділі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Довжина | 440 мм |
| Товщина | 210 мм |
| Ширина | 405 мм |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2666 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | i5 10400F |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2900 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 620 Вт |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Відеокарта | AMD Radeon RX 580 4GB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 100 ₴










