У цій збірці є комплектуючі БО:
Материнська плата (у відмінному стані, не ремонтувалася, перевірена)
Блок живлення (повністю робочий, протестований, з оригінальними кабелями)
Процесор (перевірений в стрес-тесті під навантаженням, поставляється разом з оригінальною системою охолодження)
Оперативна пам'ять (представлена двома модулями по 8 гб)
Відеокарта (обслужена, замінена термопаста)
- Товар має мінімальні ознаки використання, без видимих косметичних пошкоджень.
- Комп'ютер зібраний з якісних комплектуючих, які пройшли перевірку і тестування.
- Грамотно підібрані комплектуючі забезпечують не тільки високий FPS в іграх, а також і комфортне, безшумне використання комп'ютера 24/7.
- Ігровий Intel Core i7 з частотою 3.6 GHz повністю розкриває потенціал відеокарти від Nvidia Geforce GTX 1060 6GB.
- SSD накопичувач забезпечує швидкодію програм і операційної системи.
- Продумане охолодження не дасть перегрітися системі навіть у самих яскравих битвах.
- Легко впорається з такими іграми як: Counter Strike , DOTA 2 , WoT , GTA 5 , Minecraft , Fortnite.
- Системний блок повністю готовий до роботи з коробки. Встановлена ОС Windows 10, драйвера і оновлення.
Системний блок перед відправкою тестируеться під навантаженням за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення. Ви отримуєте налаштований комп'ютер - досить підключити монітор, клавіатуру і мишу.
Комплект поставки :
Системний блок, кабель живлення 220в, документ про купівлю - видаткова накладна.
Гарантія :
На справність 12 місяців. Поширюється на всі комплектуючі в збірці.
У вас є можливість повернути товар з повною компенсацією коштів протягом 14 днів, якщо він вам не підходить.
Доставка :
Послугами транспортної компанії Нова Пошта (післяплата)
Товар відправляємо в день замовлення, окрім неділі.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Довжина | 400 мм |
| Товщина | 190 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 5 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Пристрої зберігання даних | |
| Інтерфейс HDD | Serial ATA |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | 7200 об/хв |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2400 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | i5 6500 |
| Об'єм кешу L2 | 1 Мб |
| Об'єм кешу L3 | 8 Мб |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 3900 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 450 Вт |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Колір | Білий |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB |
- Ціна: 21 850 ₴








