У цій збірці є комплектування БУ:
Материнська плата (У відмінному стані, не ремонтувалася, перевірена)
Блок живлення (повністю робітник, протестований, з оригінальними кабелями)
Процесор (перевірений у стрес-тесті під навантаженням, постачається разом з оригінальною системою охолодження)
Оперативна пам' ять (виставлено чотири). модулями на 4 гб)
Відеокарта (відслужена, замінена термопаста)
- Товар має найменші ознаки застосування без видимих косметичних пошкоджень.
- Комп'ютер зібрано з Вишуканих комплектуючі, Які пройшли перевірку і тестування.
- Не тільки письменно підібрані комплектуючі забезпечують високий FPS в іграх, а також комфортне, Безшумне Використання комп’ ютера 24/7.
- Ігровий Intel Core i5 частотою 3.3GHz Відсутній потенціал видеокарты от Nvidia Geforce GTX 1060 3GB.
- SSD- накопичувач сприяє швидкодії програм і операційної системи.
- Продумане охолодження Навіть у найзагадковіших битвах система не зможе перегрітися.
- Дуже легко грати такі ігри, як: Counter Strike , DOTA 2 , WoT , GTA 5 , Minecraft , Fortnite.
- Системний блок повністю готовий до роботи з коробки. Встановлено ОС Windows 10, драйвер і оновлення.
Системний блок перед надсиланням Перевіртеся під навантаженням, за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення. Ви отримуєте вбудований комп'ютер - достатньо змонтувати монітор, клавіатуру і мишу.
Комплект поставки:
Система, кабель живлення 220, документ про купівлю - витратна накладна.
Гарантія:
Виправдання 12 місяців. Розповсюджується на всі комплектуючі у збірці.
У вас є можливість повернути товар з повною компенсацією коштів протягом 14 днів, якщо він вам не підходить.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 8 кг |
| Довжина | 420 мм |
| Товщина | 175 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 6 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 4 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GTX 1060 |
| Об`єм відеопам'яті | 3072 MB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Встановлення двох і більше відеокарт | Ні |
| Пристрої зберігання даних | |
| Інтерфейс HDD | Serial ATA |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | 7200 об/хв |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L3 | 6 Мб |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 3700 МГц |
| Чіпсет | Intel H81 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 450 Вт |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 15 100 ₴












