У цьому збиранні є комплектуючі БУ:
Відеокарта (обслужена, замінена термопаста)
Блок живлення (повністю робочий, протестований, з оригінальними кабелями)
- Комп'ютер зібраний з якісних комплектуючих, які пройшли перевірку і тестування.
- Грамотно підібрані комплектуючі забезпечують не тільки високий FPS в іграх, а також і комфортні, безшумне використання комп'ютера 24/7.
- Ігровий Ryzen 7 3700X з частотою 4.4GHz повністю розкриває потенціал видеокарты от AMD Radeon RX 580 .
- SSD накопичувач забезпечує швидкодію програм і операційної системи.
- Продумане охолодження не дасть перегрітися системі навіть у найяскравіших боях.
- Легко впорається з іграми, як-от: Counter Strike , DOTA 2 , WoT , GTA 5 , Minecraft , Fortnite.
- Системний блок повністю готовий до роботи з коробки. Встановлена ОС Windows 10, драйвера та оновлення.
Системний блок перед відправленням тестується під навантаженням за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення. Ви отримуєте вбудований комп'ютер — досить під'єднати монітор, клавіатуру та мишу.
Комплект постачання:
Системний блок, кабель живлення 220 в, документ про купівлю — витратна накладна.
Гарантія:
На справність 12 місяців. Розширюється на всі комплектуючі в складанні.
Ви маєте можливість повернути товар із повною компенсацією засобів упродовж 14 днів, якщо він вам не підходить.
Доставка:
Вуслугами транспортної компанії Новая Почта (накладна плата)
Товар відправляємо на день замовлення, крім неділя.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 15 кг |
| Довжина | 440 мм |
| Товщина | 210 мм |
| Ширина | 405 мм |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | DisplayPort, Мікрофонний вхід, Аудіо вхід, Аудіо вихід/Навушники, HDMI, Ethernet, USB, Bluetooth, DVI |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Гарантія (міс.) | 12 |
| Об'єм кешу L3 | 32 |
| Тип процесора | Ryzen 7 |
| Чіпсет | B450 |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon RX 580 |
| Об`єм відеопам'яті | 4096 MB |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Інтерфейс HDD | Serial ATA |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 3200 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Ryzen 7 3700X |
| Частота процесора | 4400 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 620 Вт |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Колір | Білий |
- Ціна: 37 300 ₴










