Основні характеристики
| Модель | Proton 1000W |
| Код товару | BDF-1000C |
| EAN code | 4710713231313 |
| Вага (без/с паковання) | 2.58 кг / 3.08 кг |
| AC вхідної напруги | 100-240V / 15.0A |
| Frequency | 50-60Hz |
| +5V | 23A |
| +3.3V | 23A |
| +5V & +3.3V combined | 140W |
| +12V 1 | 996W / 83.0A |
| P.F. | >0.9 |
| -12V | 0.5A / 6.0W |
| +5VsB | 3.0A / 15W |
| Максимальна потужність | 1000W |
Конектори
| 20+4 PIN ATX | 1шт |
| 8 PIN EPS (4+4) | немає |
| 8 PIN EPS | 1шт |
| 8 PIN PCIe (6+2) | 4шт |
| SATA | 6 шт. |
| MOLEX | 3шт |
| FLOPPY | 1шт |
| Гарантія | 3 місяці |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Кількість кулерів | 1 |
| Потужність блоку живлення | 1000 Вт |
| Стан | Вживані |
| Стандарт 80 PLUS | Bronze |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Кількість ATA | 3 шт. |
| Кількість FDD | 1 шт. |
| Кількість SATA | 6 шт. |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 8pin |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴




