Опис:
• Комп'ютер зібраний на базі нової платформи Intel Rocket Lake 11-го покоління
• Якісні та надійні комплектуючі від відомих брендів: Asus, Asrock, MSI, Patriot, Western Digital, Seasonic.
• 6 ядер 12 потоків от intel Core i5 з частотою до 4.4GHz досить для розкриття потенціалу ігрової відеокарти GTX 1080 8GB.
• Легко впорається з іграми, як-от: GTA5, Fortnite, Assasin Creed, Call of Duty Warzone, PUBG, WOT на високих параметрах графіки.
• Продумане охолодження не дасть перегрітися системі навіть у найяскравіших боях!
• Сучасний SSD накопичувач позбавить вас довгих завантажень операційної системи та ігор.
• Встановлена операційна система win 10, останні драйвера та оновлення.
• У цього ПК в запасі великий потенціал для апгрейду в майбутньому.
Характеристики:
• Процесор Intel Core i5 11400F (6 ядер 12 потоків 2.6GHz-4.4GHz)
• Відеокарта Nvidia GeForce GTX 1080 8GB 256 Bit
• Материнська плата B560 ATX
• Оперативна пам'ять DDR4 16GB
• Накопичувач SSD M2 NVMe 500GB
• Блок живлення 620W Seasonic Bronze 80+ БУ
*конфігурацію можна редагувати індивідуально під замовлення.
Ми не інтернет-магазин, до нас можна прийти за адресою проспект Дмитрію Яворницького 70 і протестувати будь-який комп'ютер перед купівлею.
Гарантія на будь-яку ігрову конструкцію гарантія 12 місяців. А також 14 днів із дня купівлі на повернення з будь-якої причини!
• Гарантія на справність 12 місяців. Розширюється на всі комплектуючі в складанні.
• Гарантія на перевірку 14 днів. Ви маєте можливість повернути товар із повною компенсацією засобів.
Більше товарів можете подивитися на нашому сайті: https://itstock.com.ua/
•лівка магазина: Дніпр. Дмитрия Яворця 70
ВСЕ НАШИ КОМПЬЮТЕРЫ ЗДЕСЬ:
https://itstock.com.ua/g60056232-igrovye?sort=price
ВІДЗИВИ НАШИХ КЛІЕНТІВ:
https://itstock.com.ua/testimonials
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 15 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Виробник | ASRock |
| Гарантія (міс.) | 12 |
| Чіпсет | B560 |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GTX 1080 |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 3200 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Об'єм кешу L2 | 2 Мб |
| Об'єм кешу L3 | 12 Мб |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 4400 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 620 Вт |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 500 GB |
| Тип диска | SSD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 325 ₴









