Опис :
• Легко впорається з усіма сучасними іграми на високих параметрах за FULL HD роздільної здатності
• Комп'ютер зібраний з якісних Нових і БУ комплектуючих , які пройшли перевірку часом і тестування наших інженерів-зборників.
• Грамотно підібрані комплектуючі забезпечують не тільки високий FPS в іграх, а також і комфортні, безшумне використання комп'ютера 24/7 .
• Ігровий intel Core i5 з частотою 4.4GHz повністю розкриває потенціал флагманської відеокарти від Nvidia Geforce GTX 1070 8GB
• Сучасний SSD накопичувач забезпечує блискавичну роботу програм і операційної системи
• Продумане охолодження не дасть перегрітися системі навіть у найяскравіших боях!
• Системний блок повністю готовий до роботи з коробки. Встановлена безплатна ОС Windows 10 , драйвера та оновлення.
• Керування RGB підсвіткою
Всі комп'ютери після складання піддаються серйозному тестуванню за допомогою спеціалізованого обладнання та програмного забезпечення, щоб гарантувати 100% якість і працездатність. Ви отримуєте налаштований комп'ютер — Вам досить під'єднати монітор, клавіатуру, мишу та насолоджуватися купівлею, жодних додаткових витрат на спеціаліста з налаштування та під'єднання!
Комплект постачання:
Системний блок, мережевий кабель живлення, гарантійна документація.
Гарантія:
На перевірку 14 днів . Ви маєте можливість повернути товар із повною компенсацією засобів.
На справність 12 місяців . Розширюється на всі комплектуючі в складанні.
Доставка:
Вуслугами транспортної компанії Новая Почта (накладна плата)
Товар відправляємо упродовж 24 годин з моменту замовлення.
Орієнтація магазину для самовитягу:
Дніпро, проспект Дмитрію Яворницького 70
Lace наших конструкцій:
https://itstock.com.ua/g60056232-igrovye?sort=price
Реальні відгуки наших клієнтів:
https://itstock.com.ua/testimonials
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 15 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Гарантія (міс.) | 12 |
| Чіпсет | B560 |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GTX 1070 |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 3200 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Об'єм кешу L2 | 2 Мб |
| Об'єм кешу L3 | 12 Мб |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 4400 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 620 Вт |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 500 GB |
| Тип диска | SSD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 142 ₴









