У цій збірці є комплектуючі БВ:
- Блок живлення (робочий, протестований, з оригінальними кабелями)
- Процесор (перевірений у стрес-тесті під навантаженням, постачається разом із оригінальною системою охолодження)
- Відеокарта (обслугована, замінена термопаста)
Товар має мінімальні ознаки використання без видимих косметичних пошкоджень.
Комп'ютер використовувався за умовами лізингу США чи країнах ЄС.
Пройшов повну перевірку технічного стану.
Розкрит для заміни термопасти на GD900, почищено, обслужено.
Системний блок повністю готовий до роботи. Встановлено Windows 10, драйвера та оновлення.
Комплект поставки :
Системний блок, кабель живлення 220в, документ про купівлю - видаткова накладна.
Гарантія:
На справність 12 місяців.
Є можливість повернути товар із повною компенсацією коштів протягом 14 днів, якщо він не підходить.
Доставка:
Послугами транспортної компанії Нова Пошта
Товар відправляємо в день замовлення крім неділі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamdias |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Довжина | 400 мм |
| Товщина | 190 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 3200 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Ryzen 3600 |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Частота процесора | 4200 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 620 Вт |
| Типорозмір | Full-Tower |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 100 ₴








