Ми не інтернет магазин , до нас можна прийти за адресою проспект Дмитра Яворницького 70 і протестувати будь-який комп'ютер перед покупкою .
Гарантія на будь-яку ігрову збірку гарантія 12 місяців . А також 14 днів з дня покупки на повернення з будь-якої причини !
ВСІ НАШІ КОМП'ЮТЕРИ ТУТ:
https://itstock.com.ua/g60056232-igrovye?sort=price
ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ :
https://itstock.com.ua/testimonials
Системний блок зібраний , готовий до роботи , виглядає саме так як на фото .
Встановлена безкоштовна ОС Windows 10 . Оновлені всі драйвера .
Опис :
• Якісні і надійні комплектуючі від відомих брендів
• 4 ядер 8 потоків від intel Xeon з частотою до 3.8 GHz достатньо для розкриття потенціалу ігрової відеокарти RX580
• Продумане охолодження не дасть перегрітися системі навіть у самих яскравих битвах !
• Легко впорається з такими іграми як : CS:GO , DOTA 2 , WoT , GTA 5 , Minecraft , Call Of Duty , Assasin Creed , Far Cry 5 , DOOM
• Сучасний SSD накопичувач позбавить вас від довгих завантажень операційної системи та програм .
Характеристики :
• Корпус : Корпус Gamemax
• Процесор : intel Xeon E3-1245v3 4 ядра 8 потоків частотою до 3.8 Ггц (аналог i7-4770)
• Охолодження процесора : DeepCool Gammax 300
• Відеокарта : AMD Radeon RX 580 4GB 256Bit
• Материнська плата: s1150 Asus H97
• Оперативна пам'ять : 16 GB DDR3 1600MHz
• Накопичувач SSD : 240 GB
• Жорсткий диск HDD : 500GB
• Блок живлення Seasonic 520W 80+ Bronze
• Гарантія 12 місяців . Клеїмо пломби на комплектуючих всередині ПК
• 14 ДНІВ у вас є на те , щоб зрозуміти , чи підходить вам комп'ютер для ваших задач .
Протягом цього терміну у вас є можливість повернути техніку з будь-якої причини без втрати грошей , або доплатити на іншу - більш потужну .
• На БУ системні блоки даємо гарантію 12 місяців.
Більше товарів можете подивитися на нашому сайті: https://itstock.com.ua/
• Адреса магазину:
Дніпро, пр. Дмитра Яворницького 70 (пр. Карла Маркса)
• Графік роботи:
понеділок - п'ятниця з 10.00 до 18.00
субота з 10.00 до 16.00
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 12 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 4 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 4 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Слоти розширення і карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Ні |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GTX 1060 |
| Об`єм відеопам'яті | 3072 MB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 32 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L3 | 8 Мб |
| Тип процесора | Xeon |
| Частота процесора | 3800 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 520 Вт |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Тип диска | SSD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 200 ₴





