Ми не інтернет магазин , до нас можна прийти за адресою проспект Дмитра Яворницького 70 і протестувати будь-який комп'ютер перед покупкою .
Гарантія на будь-яку ігрову збірку гарантія 12 місяців . А також 14 днів з дня покупки на повернення з будь-якої причини !
ВСІ НАШІ КОМП'ЮТЕРИ ТУТ:
https://itstock.com.ua/g60056232-igrovye?sort=price
ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ :
https://itstock.com.ua/testimonials
Гарантія на будь-яку ігрову збірку гарантія 12 місяців . А також 14 днів з дня покупки на повернення з будь-якої причини !
ВСІ НАШІ КОМП'ЮТЕРИ ТУТ:
https://itstock.com.ua/g60056232-igrovye?sort=price
ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ :
https://itstock.com.ua/testimonials
Опис :
• Комп'ютер зібраний на новій сучасній платформі AMD sAM4
• Якісні і надійні комплектуючі від відомих брендів
• 6 ядер 12 потоків від Ryzen 5 з частотою до 3.9 GHz достатньо для розкриття потенціалу ігрової відеокарти GTX 1070
• Продумане охолодження не дасть перегрітися системі навіть у самих яскравих битвах !
• Сучасний SSD накопичувач позбавить вас від довгих завантажень операційної системи та програм .
Характеристики :
• Процесор AMD Ryzen 5 2600 3.9 GHz AM4
• Материнська плата GIGABYTE B450M S2H
• Оперативна пам'ять DDR4 16GB 2666MHz
• Накопичувач SSD 2.5" 480GB Kingston A400 SA400S37/480G (SATAIII)
• Блок живлення Seasonic 520W БУ
• Корпус TECWARE Forge M Black (TWCA-FORGEM-BK)
• Відеокарта Nvidia GeForce GTX 1070 (8GB/GDDR5/256bit) БО
• Гарантія 12 місяців . Клеїмо пломби на комплектуючих всередині ПК
• 14 ДНІВ у вас є на те , щоб зрозуміти , чи підходить вам комп'ютер для ваших задач .
Протягом цього терміну у вас є можливість повернути техніку з будь-якої причини без втрати грошей , або доплатити на іншу - більш потужну .
• 14 ДНІВ у вас є на те , щоб зрозуміти , чи підходить вам комп'ютер для ваших задач .
Протягом цього терміну у вас є можливість повернути техніку з будь-якої причини без втрати грошей , або доплатити на іншу - більш потужну .
Більше товарів можете подивитися на нашому сайті: https://itstock.com.ua/
• Адреса магазину:
Дніпро, пр. Дмитра Яворницького 70 (пр. Карла Маркса)
• Графік роботи:
понеділок - п'ятниця з 10.00 до 18.00
субота з 10.00 до 16.00
• Адреса магазину:
Дніпро, пр. Дмитра Яворницького 70 (пр. Карла Маркса)
• Графік роботи:
понеділок - п'ятниця з 10.00 до 18.00
субота з 10.00 до 16.00
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 4 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 4 |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GTX 1070 |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Інтерфейс HDD | Serial ATA |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | 7200 об/хв |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2666 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Частота процесора | 3600 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 520 Вт |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм кешу L3 | 16 |
| Чіпсет | B450 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 290 ₴






