Опис :
• Базова комплектація для ігор , великий потенціал для апгрейда
• Комп'ютер зібраний на якісною і надійною платформі від відомого японського бренду Fujitsu
• Неперевершену якість компонентів материнської плати і блоку живлення - безшумна робота 24/7 .
• Чотирьох ядер від intel Core i5 з частотою 3.7 GHz достатньо для розкриття потенціалу ігрової відеокарти GTX 1060
• Продумане охолодження не дасть перегрітися системі навіть у самих яскравих битвах !
• Легко впорається з такими іграми як : CS:GO , DOTA 2 , WoT , GTA 5 , Minecraft , Fortnite , Pubg .
Характеристики :
• Корпус : Корпус бренд Fujitsu mATX P720
• Процесор : intel Core i5 4590 4 ядер 4 потоків частотою до 3.7 GHz
• Охолодження процесора : Стандартне від Fujitsu
• Відеокарта : Nvidia GeForce GTX 1060 3GB 192 Bit
• Материнська плата: s1150 Fujitsu
• Оперативна пам'ять : 8GB DDR3 1600MHz
• Накопичувач SSD : Можна встановити за бажанням
• Жорсткий диск HDD : 500 GB
• Блок живлення : Fujitsu 290W
Ми не інтернет магазин , до нас можна прийти за адресою проспект Дмитра Яворницького 70 і протестувати будь-який комп'ютер перед покупкою .
Гарантія на будь-яку ігрову збірку гарантія 12 місяців . А також 14 днів з дня покупки на повернення з будь-якої причини !
ВСІ НАШІ КОМП'ЮТЕРИ ТУТ:
https://itstock.com.ua/g60056232-igrovye?sort=price
ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ :
https://itstock.com.ua/testimonials
Системний блок зібраний , готовий до роботи , виглядає саме так як на фото .
Встановлена безкоштовна ОС Windows 10 . Оновлені всі драйвера .
Гарантія на будь-яку ігрову збірку гарантія 12 місяців . А також 14 днів з дня покупки на повернення з будь-якої причини !
ВСІ НАШІ КОМП'ЮТЕРИ ТУТ:
https://itstock.com.ua/g60056232-igrovye?sort=price
ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ :
https://itstock.com.ua/testimonials
Системний блок зібраний , готовий до роботи , виглядає саме так як на фото .
Встановлена безкоштовна ОС Windows 10 . Оновлені всі драйвера .
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 6 кг |
| Довжина | 425 мм |
| Товщина | 175 мм |
| Ширина | 353 мм |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 4 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Пристрої зберігання даних | |
| Інтерфейс HDD | Serial ATA |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | 7200 об/хв |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 32 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L2 | 1 Мб |
| Об'єм кешу L3 | 6 Мб |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 3700 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 450 Вт |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Колір | Білий |
| Графіка | |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чіпсет | B85 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 000 ₴







