У цій збірці є комплектуючі БВ:
- Блок живлення (робочий, протестований, з оригінальними кабелями)
- Процесор (перевірений у стрес-тесті під навантаженням, постачається разом із оригінальною системою охолодження)
- Відеокарта (обслугована, замінена термопаста)
Товар має мінімальні ознаки використання без видимих косметичних пошкоджень.
Комп'ютер використовувався за умовами лізингу США чи країнах ЄС.
Пройшов повну перевірку технічного стану.
Розкрито для заміни термопасти на GD900, почищено, обслужено.
Системний блок повністю готовий до роботи. Встановлено Windows 10, драйвера та оновлення.
Комплект поставки :
Системний блок, кабель живлення 220в, документ про купівлю - видаткова накладна.
Гарантія:
На справність 12 місяців.
Є можливість повернути товар із повною компенсацією коштів протягом 14 днів, якщо він не підходить.
Доставка:
Послугами транспортної компанії Нова Пошта
Товар відправляємо в день замовлення крім неділі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecware |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Довжина | 400 мм |
| Товщина | 190 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Пристрої зберігання даних | |
| Інтерфейс HDD | Serial ATA |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | 7200 об/хв |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 3200 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Ryzen 5 3600 |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Частота процесора | 3600 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 620 Вт |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Колір | Білий |
| Графіка | |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 900 ₴










