- Товар має мінімальні ознаки використання без зовнішніх косметичних пошкоджень.
- Ноутбук використовувався за умовами лізингу у США чи країнах ЄС.
- Пройшов повну перевірку технічного стану.
- Розкритий для заміни термопасти на GD900, почищений, обслужений.
- Зовнішній стан ноутбука повністю відповідає його фотографіям.
- Знос акумулятора та SSD мінімальний або відсутній.
Комплект поставки :
Ноутбук, зарядний пристрій, документ про покупку – видаткова накладна.
Гарантія:
На справність 6 місяців.
Є можливість повернути товар із повною компенсацією коштів протягом 14 днів, якщо він не підходить.
Доставка :
Послугами транспортної компанії Нова Пошта
Товар відправляємо в день замовлення, окрім неділі.
Можливі варіанти оплати :
накладений платіж (оплата на пошті після отримання)
переказ на карту
переказ за реквізитами IBAN
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.25 кг |
| Довжина | 260.3 мм |
| Товщина | 23.65 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Мультитач екран | Ні |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | TFT TN |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Інтерфейс HDD | Serial ATA |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | 7200 об/хв |
| Тип диска | HDD |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 32 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2133 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | i3-8130U |
| Тип процесора | Core i3 |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Графічний чіпсет | UHD-графіка Intel 620 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 700 ₴








