У цьому збиранні є комплектуючі БУ:
Материнська плата (у чудовому стані, не ремонтувалася, перевірена)
Блок живлення (повністю робочий, протестований, з оригінальними кабелями)
Процесор (перевірений у стрес-тесті під навантаженням, постачається разом з оригінальною системою охолодження)
Оперативна пам'ять (Попередньо встановлена двома модулями на 4 Гб, і ще вільних 2 слоти для збільшення до 16 гб)
Відеокарта (наслужена, замінена термопаста)
- Товар має мінімальні ознаки використання, без видимих косметичних пошкоджень.
- Комп'ютер зібраний з якісних комплектуючих, які пройшли перевірку і тестування.
- Грамотно підібрані комплектуючі забезпечують не тільки високий FPS в іграх, а також і комфортні, безшумне використання комп'ютера 24/7.
- Ігровий Intel Core i5 з частотою 3.2GHz повністю розкриває потенціал видеокарты от Nvidia Geforce GTX 1060 3GB.
- SSD накопичувач забезпечує швидкодію програм і операційної системи.
- Продумане охолодження не дасть перегрітися системі навіть у найяскравіших боях.
- Легко впорається з іграми, як-от: Counter Strike , DOTA 2 , WoT , GTA 5 , Minecraft , Fortnite.
- Системний блок повністю готовий до роботи з коробки. Встановлено ОС Windows 10, драйвера та оновлення.
Системний блок перед відправленням тестується під навантаженням, за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення. Ви отримуєте вбудований комп'ютер — досить під'єднати монітор, клавіатуру та мишу.
Комплект постачання:
Системний блок, кабель живлення 220 в, документ про купівлю — витратна накладна.
Гарантія:
На справність 12 місяців. Розширюється на всі комплектуючі в складанні.
Ви маєте можливість повернути товар із повною компенсацією засобів упродовж 14 днів, якщо він вам не підходить.
Доставка:
Вуслугами транспортної компанії Новая Почта (накладна плата)
Товар відправляємо на день замовлення, крім неділя.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Довжина | 425 мм |
| Товщина | 175 мм |
| Ширина | 353 мм |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 4 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GTX 1060 |
| Об`єм відеопам'яті | 3072 MB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 32 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L2 | 1 Мб |
| Об'єм кешу L3 | 6 Мб |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 3600 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 290 Вт |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Тип диска | SSD |
- Ціна: 13 400 ₴






