Опис:
• Комп'ютер зібраний на новій сучасній платформі AMD AM4
• Якісні та надійні комплектуючі від відомих брендів AsRock, MSI, Seasonic, Tecware, WD, Patriot, Cooler Master
• 8 ядер 16 потоків від Ryzen 7 2700 з частотою до 4.1 GHz досить для розкриття потенціалу ігрової відеокарти GTX 1080 Ti
• Продумане охолодження не дасть перегрітися системі навіть у найяскравіших боях!
• Легко впорається з усіма іграми та професійними програмами.
• Сучасний SSD накопичувач позбавить вас довгих завантажень операційної системи та програм.
Характеристики:
• Процесор AMD Ryzen 7 2700 8 ядер 16 потоков до 4.1GHz (2018)
• Відеокарта Nvidia GeForce GTX 1080 Ti 11GB
• Материнська плата AsRock B450M PRO4
• Оперативна пам'ять 32GB 4x8 DDR4 3200MHz
• Накопичувач SSD M.2 500 GB WD Black SN750 WDS500G3X0C (NVMe M.2 PCIe)
• Жесткий диск 3.5" 1Tb Seagate ST1000DM010 (64Mb/7200/SATAIII)
• Блок живлення Seasonic 620W
• Корпус Tecware Forge M Black
• Гарантія 12 місяців. Клеєм пломби на комплектуючих усередині ПК
• 14 ДНЕЙ ви маєте на те, щоб зрозуміти, чи підходить вам комп'ютер для ваших завдань.
Упродовж цього терміну ви маєте можливість повернути техніку з будь-якої причини без втрати грошей або доплатити на іншу — потужнішою.
• На БУ системні блоки дають гарантію 12 місяців.
Ми не інтернет-магазин, до нас можна прийти за адресою проспект Дмитрію Яворницького 70 і протестувати будь-який комп'ютер перед купівлею.
Гарантія на будь-яку ігрову конструкцію гарантія 12 місяців. А також 14 днів із дня купівлі на повернення з будь-якої причини!
ВСЕ НАШИ КОМПЬЮТЕРЫ ЗДЕСЬ:
https://itstock.com.ua/g60056232-igrovye?sort=price
ВІДЗИВИ НАШИХ КЛІЕНТІВ:
https://itstock.com.ua/testimonials
Більше товарів можете подивитися на нашому сайті: https://itstock.com.ua/
• адреса магазину:
Дніпро, ін. Дмитрия Яворницького 70 (пр. Карла Маркса)
• Графік роботи:
Понеділок — п'ятниця з 10.00 до 18.00
коди з 10.00 до 16.00
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 10 кг |
| Довжина | 400 мм |
| Товщина | 200 мм |
| Ширина | 425 мм |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 8 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Виробник | ASRock |
| Об'єм кешу L3 | 16 |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti |
| Об`єм відеопам'яті | 11264 MB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR5X |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Встановлення двох і більше відеокарт | Ні |
| Пристрої зберігання даних | |
| Інтерфейс HDD | Serial ATA |
| Об'єм SSD | 500 GB |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | 7200 об/хв |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 4100 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 620 Вт |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 800 ₴





