Опис:
• Комп'ютер зібраний на сучасній платформі Intel s1150
• Якісні та надійні комплектуючі від відомих брендів
• 4 ядер 4 потоків від Core i5 з частотою до 3.8GHz досить для розкриття потенціалу ігрової відеокарти RX 570
• Продумане охолодження не дасть перегрітися системі навіть у найяскравіших боях!
• Легко впорається з іграми, як-от: DOTA2, CS:GO, WOT, Fortnite, PUBG і подібні.
• Сучасний SSD накопичувач позбавить вас довгих завантажень операційної системи та програм.
• Системний блок зібраний, готовий до роботи, має саме такий вигляд, як на фото.
Встановлена безплатна ОС Windows 10 . Оновлені всі драйвери.
Характеристики:
• Процесор: Intel Core i5 4590 4 ядра 4 потоки з частотою до 3.7GHz
• Охолодження: Deepcool THETA 9 PWM
• Відеокарта: AMD Radeon RX 570 4GB 256 Bit
• Материнська плата: Asus H97M-PLUS
• Оперативна пам'ять: DDR3 16GB 1600 MHz
• Накопичувач SSD: 120GB
• Жесткий диск: 500Gb
• Блок живлення: 450W Chieftec GPA-450S
Ми не інтернет-магазин — до нас можна прийти за адресою проспект Дмитрію Яворницького 70 і протестувати будь-який комп'ютер перед купівлею.
Гарантія на будь-яку ігрову конструкцію гарантія 12 місяців. А також 14 днів із дня купівлі на повернення з будь-якої причини!
• Гарантія на справність 12 місяців. Розширюється на всі комплектуючі в складанні.
• Гарантія на перевірку 14 днів. Ви маєте можливість повернути товар із повною компенсацією засобів.
ВСЕ НАШИ КОМПЬЮТЕРЫ ЗДЕСЬ:
https://itstock.com.ua/g60056232-igrovye?sort=price
ВІДЗИВИ НАШИХ КЛІЕНТІВ:
https://itstock.com.ua/testimonials
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Графічний чіпсет | RX 570 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 4 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 5 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Слоти розширення і карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Ні |
| Пристрої зберігання даних | |
| Інтерфейс HDD | Serial ATA |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L3 | 6 Мб |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 3700 МГц |
| Оперативна пам'ять | |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 450 Вт |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Колір | Чорний |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 4096 MB |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
- Ціна: 16 100 ₴






